• English
 • Aktualności

  17.07.2020, Warszawa

  Od dziś co piątek na Linkedin i blogu – przegląd orzecznictwa

  Przegląd najciekawszych wyroków sądów administracyjnych oraz TSUE z ostatniego tygodnia.

  czytaj dalej
  26.06.2020, Warszawa

  Tour de fundacja

  Dołączyliśmy do walki o środki finansowe na turnusy dla niepełnosprawnych dzieci. Ty też możesz pomóc! Zrób Challenge #PomaganiePrzezRowerowanie i wrzuć za pokonany kilometr 20 groszy tutaj: http://zrzutka.pl/uhk8je

  czytaj dalej na LinkedIn
  09.04.2020, Warszawa

  Wesołych Swiąt Wielkanocnych

  W tym trudnym czasie, życzymy Państwu dużo zdrowia, spokoju ducha oraz Błogosławieństwa Bożego. No i oczywiście rodzinnych świąt przy suto zastawionym stole, bez najmniejszej nawet myśli o podatkach!

  czytaj dalej

  NEWSLETTER

  Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszej firmie i w dziedzinie podatków? Wpisz poniżej swój adres e-mail.

  Nie wysyłamy spamu, a Twój mail jest bezpieczny. Sprawdź naszą politykę prywatności

  08.01.2020, Warszawa

  Witamy na pokładzie!

  Z radością informujemy, że do zespołu Martini i Wspólnicy dołączyła Aleksandra Chojnacka, która jest doradcą podatkowym z 14-letnim doświadczeniem zawodowym. Ola będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie projektów TP oraz IP Box. Witamy na pokładzie i życzymy samych sukcesów!

  czytaj dalej
  27.12.2019, Warszawa

  Wszystkiego najlepszego!

  Szanowni Państwo! Dziękując za udany rok 2019, chcemy Państwu życzyć wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Niech podatki nie zaprzątają Państwu głowy (bardziej niż to konieczne) a poczucie bezpieczeństwa towarzyszy Wam zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Mamy ogromną nadzieję, że będziemy mieli okazję do owocnej i dobrej współpracy. Zespół Martini i Wspólnicy

  czytaj dalej
  09.12.2019, Warszawa

  Tax Alert – Podatek u źródła

  Zachęcamy do zapoznania się z Tax Alertem, dotyczącym przedłużenia terminu wyłączenia przepisu wprowadzającego nowy mechanizm poboru podatku u źródła.

  czytaj dalej