• English
 • Aktualności

  08.01.2020, Warszawa

  Witamy na pokładzie!

  Z radością informujemy, że do zespołu Martini i Wspólnicy dołączyła Aleksandra Chojnacka, która jest doradcą podatkowym z 14-letnim doświadczeniem zawodowym. Ola będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie projektów TP oraz IP Box. Witamy na pokładzie i życzymy samych sukcesów!

  czytaj dalej
  27.12.2019, Warszawa

  Wszystkiego najlepszego!

  Szanowni Państwo! Dziękując za udany rok 2019, chcemy Państwu życzyć wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Niech podatki nie zaprzątają Państwu głowy (bardziej niż to konieczne) a poczucie bezpieczeństwa towarzyszy Wam zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Mamy ogromną nadzieję, że będziemy mieli okazję do owocnej i dobrej współpracy. Zespół Martini i Wspólnicy

  czytaj dalej
  09.12.2019, Warszawa

  Tax Alert – Podatek u źródła

  Zachęcamy do zapoznania się z Tax Alertem, dotyczącym przedłużenia terminu wyłączenia przepisu wprowadzającego nowy mechanizm poboru podatku u źródła.

  czytaj dalej

  NEWSLETTER

  Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszej firmie i w dziedzinie podatków? Wpisz poniżej swój adres e-mail.

  Nie wysyłamy spamu, a Twój mail jest bezpieczny. Sprawdź naszą politykę prywatności

  06.11.2019, Warszawa

  Praktyczne zagadnienia dotyczące mechanizmu podzielonej płatności

  Marek Wojda komentuje nowelizację ustawy o VAT, w wyniku której uchylone zostaną przepisy dotyczące rozliczania VAT na zasadzie odwrotnego obciążenia...

  czytaj dalej
  21.10.2019, Warszawa

  Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych

  W sekcji Strefa Wiedzy pojawił się Tax Alert, w którym omówiono wchodzące w życie 13 października 2019 r. przepisy, dotyczące Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych. Treść Alertu znajdą Państwo również, w niniejszym wpisie.

  czytaj dalej
  15.10.2019, Warszawa

  Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Podatkowego „Legislacja podatkowa”

  Zachęcamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawa Podatkowego „Legislacja podatkowa”, która odbędzie się 6 listopada 2019 r. w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego.

  czytaj dalej