Planowanie podatkowe z ekspertami MartiniTAX

Znalezienie optymalnej formy podatkowej dla firmy, nie jest proste. Jako specjaliści staramy się zawsze przedstawiać rozwiązania dopasowane do profilu przedsiębiorstwa i oczekiwań właścicieli. Planowanie i wybór formy rozliczeń fiskalnych stają się koniecznością w sytuacji, w której chcemy zoptymalizować wydatki i uprościć procedurę rozliczania. Poszukiwanie korzystnych dla biznesu rozwiązań w ramach obowiązującego prawa, jest możliwe, o czym przekonało się już wielu naszych partnerów z obszaru biznesu. Celem proponowanych przez nas metod planowania podatkowego jest zapewnienie stabilnej oraz przewidywalnej sytuacji finansowej dla przedsiębiorstwa.

Z usług kancelarii doradztwa podatkowego korzysta wielu klientów. Wśród nich znajdują się średnie i duże firmy, korporacje, a także osoby z listy najbogatszych Polaków. Świadczone przez nas usługi, znajomość przepisów prawa oraz elastyczność w planowaniu podatkowym, czynią z nas partnera godnego zaufania.

Obszary naszej działalności:

  • Pomagamy naszym klientom tak układać swoje interesy, aby wybrać najbardziej efektywne i bezpieczne podatkowo formy prowadzenia interesów (np. konwersja spółek z o.o. w spółki komandytowe).
  • Opracowujemy koncepcje i wdrażamy podatkowe grupy kapitałowe.
  • Doradzamy w strukturyzacji finansowania dłużnego, planowaniu podatkowym w oparciu o fundusze inwestycyjne zamknięte.
  • Wspieramy przedsiębiorców prowadzących działalność badawczo-rozwojową w zakresie możliwości skorzystania z ulgi podatkowej.
  • Zajmujemy się kompleksowym doradztwem przy restrukturyzacji prowadzonej działalności (połączenia, podziały, aporty, przekształcenia i tworzenie podmiotów gospodarczych) oraz przy wychodzeniu z inwestycji (sprzedaży nieruchomości, udziałów i akcji, znaków towarowych oraz innych cennych składników majątku).
  • Wspieramy najbogatszych Polaków wspierając ich w prowadzeniu spraw w Polsce i za granicą.

>> Napisz do Nas lub zadzwoń <<