Wpieramy klientów biznesowych w zakresie transakcji M&A, czyli zbycia lub nabycia spółek. Nadzorujemy i służymy pomocą na każdym etapie procesu: przy tworzeniu umów, negocjacjach, aż po zamknięcie całego przedsięwzięcia. Z usług ekspertów kancelarii MartiniTAX mogą korzystać zarówno sprzedający, jak i kupujący. Znajdujemy i wskazujemy rozwiązania optymalne i zgodne z preferencjami klientów.

Doradztwo transakcyjne, które oferujemy, koncentruje się także wokół zagadnień związanych ze sprzedażą biznesu na rzecz funduszy private equity. Nasze działania ukierunkowane są zawsze na znalezienie dogodnego modelu i struktury odpowiadającej potrzebom klientów. Doświadczenie w zakresie transakcji, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat, pozwala nam dobrać odpowiednie do celów klienta narzędzia prawno-podatkowe, które zabezpieczą jego interesy i przyniosą spodziewany efekt. W przypadku doradztwa transakcyjnego współpracujemy dodatkowo z renomowanymi kancelariami prawnymi, tworząc interdyscyplinarne środowisko ekspertów.

Obszary naszej działalności:

  • Oferujemy kompleksowe wsparcie w ramach transakcji M&A od procesu due diligence przez tworzenie umowy sprzedaży (SPA) i negocjacje aż do zamknięcia transakcji.
  • Służymy klientowi Na każdym etapie transakcji profesjonalnym doradztwem i zabezpieczamy jego interesy. Reprezentujemy zarówno stronę sprzedającą jak i kupującą.
  • Doradzamy polskim przedsiębiorcom przy sprzedaży biznesu na rzecz funduszy private equity, przy sprzedaży nieruchomości oraz w transakcjach sale&leaseback.
  • Współpracujemy z doświadczonymi kancelariami prawnymi.

>> Napisz do Nas lub zadzwoń <<